niedziela, 15 lipca 2012

Jak Jagiełło na Krzyżaków, tak my dzisiaj na lewaków (WIDEO)

Pod hasłem „Jak Jagiełło na Krzyżaków, tak my dzisiaj na lewaków” młodzi patrioci uczcili wyjątkowe wydarzenie, jakim było zamknięcie „Nowego Wspaniałego Świata” – lokalu prowadzonego przez Krytykę Polityczną.

 
15 lipca, w 602. rocznicę bitwy pod Grunwaldem przy ul. Nowy Świat w Warszawie, gdzie mieściła się siedziba i knajpa KP zabrzmiał koncert: „Pożegnajmy lewaków godnie”. Obok rytmów „Tej ostatniej niedzieli” przechodnie mogli usłyszeć okrzyki patriotyczne. Przypomniano także o tym, że komuniści, których wychwala Krytyka Polityczna, wymordowali miliony niewinnych ludzi, w tym Polaków.

Uczestnikom pożegnalnego koncertu szczególnie utkwiło w pamięci wydarzenie z 11 listopada 2011 r., kiedy to gospodarze „Nowego Wspaniałego Świata” przygarnęli pod swój dach bandytów z Niemiec. Przybyli oni do Polski na zaproszenie środowiska związanego z Krytyką Polityczną, aby zakłócić nasze narodowe obchody Święta Niepodległości. Niemieccy goście lewaków znad Wisły, poważnie podeszli do swojej „misji” – napadali na polskich rekonstruktorów brutalnie ich bijąc.

Na to antypolskie środowisko władza nie tylko przymyka oko, ale też hojnie obdarza przyznając grube dotacje na ich deprawującą aktywność. I właśnie dzięki temu wsparciu ze strony „polskich” władz, Krytyka Polityczna od lat prowadzi swoją antynarodową działalność.

Jakże więc ucieszył fakt, że nie została przedłużona umowa na wynajem kamienicy przy jednej z piękniejszych ulic stolicy. Co prawda, Krytyka Polityczna znalazła już sobie lokal w innym miejscu, niemniej jednak, wyprowadzka z Nowego Świata stała się dobrym pretekstem do tego, by przyjść tego dnia i godnie pożegnać lewacką pigułkę.

Na pożegnalnym koncercie nie mogło zabraknąć Oddziału Warszawskiego Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy, którym kieruję. Wraz z red. Stanisławem Ciborowskim uwieczniliśmy na pamiątkę krótki reportaż. Dedykujemy go wszystkim tym, którym po drodze z narodowymi wartościami.


Autor: Agnieszka Piwar, przewodnicząca Oddziału Warszawskiego Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy

Źródło: http://www.ngopole.pl/2012/08/20/jak-jagiello-na-krzyzakow-tak-my-dzisiaj-na-lewakow/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz